Oferta pracy

Poszukujemy do naszego zespołu

Regionalny Kierownik Handlowy

Polska zachodnia

Poszykujemy osoby na stanowisko:

Regionalny Kierownik Sprzedaży - Polska Zachodnia

Ofertę kierujemy do ambitnych, kontaktowych osób, szybko nawiązujących pozytywne relacje interpersonalne, które zbudują i wzmocnią znajomość marki i rozwiązań Systemów Okablowania Strukturalnego, CCTV ALANTEC, KERPEN, AVIZIO oraz zbudują rynek sprzedaży produktów z zakresu systemów monitoringu wizyjnego CCTV na rynku lokalnym.

Oczekiwania i zakres zadań:

  • dobry kontakt interpersonalny
  • znajomość regionalnego rynku elektrotechnicznego i produktów z zakresu LAN, CCTV
  • znajomość przebiegu procesu inwestycyjnego w cyklu budowlanym
  • znajomość obsługi komputera w zakresie środowiska Windows,
  • prawo jazdy kat. B
  • oczekujemy samodzielności, silnej umiejętności organizacji, samodyscypliny oraz dyspozycyjności

Obowiązki:

  • współpraca z dystrybutorami, inwestorami i wykonawcami lokalnymi,
  • śledzenie rynku inwestycji,
  • pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych,
  • szkolenia z zakresu oferowanych rozwiązań,
  • prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych,
  • częste podróże służbowe.

Oferujemy:

  • umowę o pracę z atrakcyjnym, motywacyjnym systemem wynagradzania
  • pracę wśród młodej załogi w przyjacielskiej atmosferze
  • realny wpływu na zakres swojego działania a tym samym wyniki pracy
  • możliwość doskonalenia zawodowego
  • konkurencyjną i atrakcyjną ofertę produktową.
  • samochód służbowy, telefon komórkowy, komputer itp.

Informacje dodatkowe:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na podany poniżej adres e-mail: praca@a-lan.pl z dopiskiem:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Jerzy Piłat

695 024 280
jp@alantec.pl